Poliklinika Brno - Lesná          548 220 131           info@mudrvondrakova.cz

 • 
  Přihlášky na střední školy

  POZOR. Přihlášky na střední školy budeme potvrzovat pouze dle platné vyhlášky na formuláři "Posudek o zdravotní způsobilosti ke vzdělávání" nikoliv na přihláškách!!! Čtěte dále...
  Číst dále »
 • 
  pojišťovny hradí StrepTest A

  StrepTest A je test pro rychlou diagnostiku streptokokových infekcí jako jsou angína, spála, záněty nosohltanu. Výsledek je znám do 5minut. Pojišťovny již toto vyšetření hradí!! Pro neregistrované provádíme za úhradu 150,-Kč.
  Číst dále »

  U pacientů trpících bolestí krku (tzn. akutní faryngitidou) může být nesnadné pouze na základě vyšetření krku odlišit, zda je infekce způsobena streptokoky skupiny A, nebo viry. StrepTest A je jednoduchý a rychlý diagnostický test, který spolehlivě určí streptokoky skupiny A z výtěru z krku. Tento test poskytuje rychlé výsledky ještě v průběhu návštěvy pacienta u lékaře, které pomůžou rozhodnout o léčbě antibiotiky.

  Toto vyšetření za přímou úhradu 150,-Kč, může být provedeno i pacientům z jiné ambulance ( jiného ošetřujícího lékaře PLDD, ORL...), rodičům, známým. Je však nutné se na vyšetření předem telefonicky objednat – tel: 548 220 131!!