Poliklinika Brno - Lesná          548 220 131           info@mudrvondrakova.cz

 • 
  Zástup od 26.1.2018 do 2.2.2018

  V pátek 26.1. 2018 z důvodů účasti na kongresu a v týdnu od 29.1. do 2.2.2018 z důvodů dovolené MUDr. Vondráková neordinuje. Zástup zajištěn zde v ordinaci.
  Číst dále »
 • 
  Přihlášky na střední školy

  POZOR. Přihlášky na střední školy budeme potvrzovat pouze dle platné vyhlášky na formuláři "Posudek o zdravotní způsobilosti ke vzdělávání" nikoliv na přihláškách!!! Čtěte dále...
  Číst dále »
 • 
  pojišťovny hradí StrepTest A

  StrepTest A je test pro rychlou diagnostiku streptokokových infekcí jako jsou angína, spála, záněty nosohltanu. Výsledek je znám do 5minut. Pojišťovny již toto vyšetření hradí!! Pro neregistrované provádíme za úhradu 150,-Kč.
  Číst dále »

  Na základě nařízení vlády 211/2010 o soustavě oborů vzdělání v základním, středním a vyšším odborném vzdělání ( ve znění vyhlášky 367/2012) dochází ke změně postupu potvrzování přihlášek na výše uvedené školy.
  Posudek nelze vystavit na počkání!

  Pro řádné vystavení posudku k přihlášce je třeba dodat formulář „Posudek o zdravotní způsobilosti ke vzdělávání“, který najdete na těchto webových stránkách na horní liště v sekci: Ke stažení. Bez řádně předvyplněného formuláře po bod 6. včetně nelze přihlášku na SŠ a VŠ potvrdit.

  Potřebné informace:
   - kód oboru vzdělávání
   - název oboru
   - přesnou adresu školy, IČO, zřizovatele školy - IČO
   - specifikaci oboru vzdělávání
   - dodat všechny aktuální zprávy ze specializovaných pracovišť ( pokud se zde dítě léčí)
   - oznámit jakékoliv změny zdravotního stavu

  Omlouváme se za komplikace, za které nemůžeme my, ale ti, co vydali výše uváděné znění vyhlášky. I pro nás je tento postup velkou komplikací!